Відгуки про картини Володимира Липового

Відгуки про картини   Головна   |   Картини   |   Відгуки   |   Контакти  vl-paint.com

Іконка відгуків
Ha цій сторінці Ви можете прочитати відгуки на картини українського художника Володимира Липового. Всі відгуки на картини художника Володимира Липового виділені курсивом.

"Вдячні за надзвичайно позитивні враження від оглянутих картин. Ваші твори дарують радість та несуть світло в душі... Бажаємо творчого натхнення і нових витворів мистецтва."
м. Харків
07.09.2010

"Дуже красиво, незвичайно, яскраво, вражаюче!!! Велике спасибі за хвилини радості та тепла, отримані від перегляду Ваших картин! Дякуємо!!!"
Жукова Олена м. Омськ
Росія, 13.09.2010

"Володимир Липовий, на щастя , не належить до Сізіфів тоталітарного реалізму, робота яких, подібно до відомого каменя, з грюкотом покотилися в небуття. Творчий темперамент художника, подібно до кришталево чистого гірського джерела, вивів його складною звивистою дорогою пошуків і каторжної праці до свого бачення і розуміння навколишнього світу, виліпив і зберіг рельєф його творчої особистості."
Борис Буйвол
Кандидат філософських наук

"У картинах Володимира Липового всеціло домінує символічний, онтологічний фактор загального структурного вирішення внутрішньої ідеї твору у поєднанні з поглиблено чуттєвим баченням цієї ж ідеї, тобто це композиції монументально-ідеалістичного плану, де історія України відтворена не поодинокими фактами, а символічними образами сумарних історичних подій, подій мовою епосу, мовою "Старого письма", де історія нашого минулого показана не як трагічний літопис національних страждань, а як "Свята книга" національної величі українського народу."
Дмитро Крвавич
Народний художник України,
Лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка

"Є тип художника, що не шукає вражень на пленері, а вибудовує цілу концепцію у голові, щоб потім втілити її в матеріялі. І не на одному полотні, а вибудувати цілий світ у циклі картин, що створюють певну гармонію у змісті і формі, наприклад, таку, як творить іконостас у церкві разом із іншими відповідно добраними іконами. Це неймовірна праця розуму і серця, що згодом вимагає колосальної фахової праці у творчій роботі. Така праця розпланована на тривалий час. Власне до таких митців належить Володимир Липовий. Перший його задум, втілений у життя, був масштабний перекрій історичної долі України ("Україна в серці"), що приніс йому цілком заслужене визнання. Новий задум ("Господи, просвіти мене") - грандіозний малярський проект християнської історії Сходу і Заходу на прикладі Української церкви, що зуміла поєднати східне і західне в одну цілість, даючи ключ до зрозуміння ідеї екуменізму. Пан Володимир Липовий має талант і снагу обдарувати нас вагомим рукотворним Ділом."
Ігор Калинець
Письменник,
Лауреат Національної премії ім. Т.Шевченка

Певец родной земли (з газети, мовою оригіналу)
"Давно в нашем городе не было столь представительной по объему и столь интересной с художественной точки зрения выставки живописи, какой оказалась выставка работ львовского художника Владимира Липового "Україна в серці". Открылась она 30 ноября в областном краеведческом музее, побывав до этого уже во многих городах Украины. Центральное место в экспозиции занял триптих "Юність Данила Галицького", над которым автор работал в течение двадцати лет. Среди широкомасштабных исторических полотен привлекают своей этнографической точностью "Першодрукар", "Гайдамаки", "Козацька старовина" и другие. Их живописная манера - своеобразное смешение традиционного живописного искусства Западной Украины начала нашего века с современным. Удивил и достаточно широкий образно-сюжетный диапазон Владимира Липового. Он не только мастер историко-эпических полотен, но и портретов, пейзажей, жанровых сцен. Некоторые из них он пишет в откровенно гротескной манере ( к примеру "на трубе"). Внимание зрителей, безусловно, привлечет и обширный цикл художника "Герби земель України". Представлены на выставке и работы авангардистского направления, попытка Липового найти новые изобразительные формы, необычные стилевые и цветовые решения. Вот что сказал сам художник по поводу такой своей разноликости: - Всегда отталкиваюсь от темы. Именно тема диктует композицию картины, живописную манеру, колорит, Каждая работа- это моя философия, мои воплощенные в холсты путешествия во времени. По признанию живописца, искусствоведы окрестили его творчество весьма замысловато "Неоэкспрессионизм с элементами постмоднерна". Постоянно принимал участие в различных выставках, но к персональной шел долгие годы, скурпулезно изучая историческое прошлое своего народа, своей родной земли, "В этапных работах ему удалось передать и весь спектр своих чувств, и свое индивидуальное мировосприятие, и философичность. В них ощущается величие минувшего, динамика и гримасы настоящего. Словом, приходите в краеведческий музей на свидание с творчеством одаренного и неординарного человека. Только постарайтесь осуществить это до 9 января."

Валерий Герланец
Журналіст газети "Вечерний Донецк"
Випуск №180 (6318) від 09.12.1995

Книга відгуків разом з живописом завжди була в експозиції виставок, де відвідувачі могли залишити свої враження від побаченого. Крім того у художника є чисельні газетні публікації, відеоматеріали телепередач, як свідчення активної діяльності на ниві культури.

Вверх     Наступна

Прапор України

  Ukr       Rus  

  Eng  

  vl-paint.com

Arts.In.UA