Живопис Володимира Липового

Живопис картини   Головна   |   Картини   |   Відгуки   |   Контакти  vl-paint.com

Зразок картини


З цієї сторінки сайту Ви можете ознайомитися з живописом і картинами українського художника Володимира Липового. Кожна картина представлена тут у зменшеному вигляді. Клікніть по зображенню картини для того, щоб побачити її у збільшеному вигляді.

Всі картини написані олією та розбиті на галереї. На цій сторінці сайту представлені галереї картин за наступною тематикою: історичні картини, релігійні (християнські) картини, творчі, та картини на об'єктах. Галереї картин представлені внизу.

Галерея картин на історичну тематику

Картина 1 історична    Картина 2 історична    Картина 3 історична    Картина 4 історична

Картина 5 історична    Картина 6 історична    Картина 7 історична    Картина 8 історична   Наступна галерея

Більшість живописних творів на історичну тематику були написані в 70х-80х роках ХХ століття. Роботи, що з'явились на об'єктах, написані по замовленню на початку ХХІ століття. Живописний стиль продовжує традиції Східноєвропейської школи малярства.

Галерея картин на релігійну (християнську) тематику

Картина 1 релігійна християнська    Картина 2 релігійна християнська    Картина 3 релігійна християнська    Картина 4 релігійна християнська

Картина 5 релігійна християнська    Картина 6 релігійна християнська    Картина 7 релігійна християнська    Картина 8 релігійна християнська

Картина 9 релігійна християнська    Картина 10 релігійна християнська    Картина 11 релігійна християнська    Картина 12 релігійна християнська   Наступна галерея

Християнський цикл робіт нараховує 35 ікон, які створювались протягом 15 років. Назва виставки "Господи, просвіти мене" відкриває як ідею, так і зміст цього християнського циклу. Авторське бачення ікони не закриває канонічних принципів в зображенні біблійних істин. Живопис наслідує традиції Візантії, а також італійського мистецтва епохи Ренесансу з елементами сучасної стилістики.

Галерея картин на творчу тематику

Картина 1 творча    Картина 2 творча    Картина 3 творча    Картина 4 творча

Картина 5 творча    Картина 6 творча    Картина 7 творча    Картина 8 творча    Картина 9 творча

Постмодернізм лежить в основі робіт на довільну тематику, в яких задум втілюється в різноманітних стилях, що підкреслюють їх формальне вирішення. Живопис тематично розкриває красу, радість і філософічність людського буття. Таке художнє вирішення картин вписується в сучасний інтер'єр, збагачуючи його естетичний вигляд.

Галерея картин на об'єктах в інтер'єрі

Картина 1 інтер'єрна    Картина 2 інтер'єрна    Картина 3 інтер'єрна    Картина 4 інтер'єрна

Картина 5 інтер'єрна    Картина 6 інтер'єрна    Картина 7 інтер'єрна    Картина 8 інтер'єрна

Більше картин і живопису В. Липового Ви можете побачити тут на Arts.in.ua

Живопис в інтер'єрах банківських установ та готелів - свідчення популярності автора картин, як в середовищі інтелігентної бізнес-еліти, так і серед сучасного середнього класу. Замовлення виконуються в терміни, обумовлені угодами. Професіоналізм, високий мистецький рівень і оригінальність вирішення - основа творчого доробку автора.

Прапор України

Ukr    Rus

EngArts.In.UA

Художник Володимир Липовий провів 40 персональних виставок за 20 років. Художній проект "Захід-Схід", під час якого виставка "Україна в серці", що складалась із 150 картин, написаних з 1976 по 1991 роки, експонувалась у 32 містах України. Обмежена кількість картин, розміщених на сторінці лише частково відкривають багатопланове мистецтво художника із власним обличчям, який продовжує традиції реалістичного мистецтва.Вверх

Наступна
Головна   |   Картини   |   Відгуки   |   Контакти  vl-paint.com